Caranea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Caranea

Fórum venované žánru fantasy
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa Empty
OdoslaťPredmet: Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa   Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa I_icon_minitimeSo jún 21, 2008 6:06 pm

Téma na LotR III.
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Radian
bojovník
bojovník
Radian


Počet príspevkov : 53
Registration date : 28.06.2008

Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa   Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa I_icon_minitimeSt december 10, 2008 2:58 pm

Potlesk pre Petera Jacksona ťažko by to niekto spravil lepšie.
Jedna asi z najzarážajúcejších vecí bolo pre mňa ako sa pri korunovácii pobozkali . Bol to úplný protipol spoločenstva a dvoch veží, proste by som uvítal niečo na spôsob Rivendalu.

Absolutárium si zaslúži útok rohanu, tak silný moment som neviem či niekde začil úplne úžasné.
Skoda, že v kinoverzii nebola sarumanova smrť a liečenie Eovyn. To druhé absolútne nádherné. Smile Hudba a vôbec všetko.
A ešte sa mi veľmi páčil spev po quensky v podaní Aragorna krása.


Zatiaľ toľko no .
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa   Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa I_icon_minitimeSt december 10, 2008 6:44 pm

LotR je jeden z najlepších filmových soundtrackov vôbec, osobne tú hudbu milujem.
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Sponsored content





Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa   Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Lord of the Rings III- Pán Prsťenov III - Návrat Kráľa
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Caranea :: Fantasy :: Filmy-
Prejdi na: