Caranea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Caranea

Fórum venované žánru fantasy
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Star dust

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Radian
bojovník
bojovník
Radian


Počet príspevkov : 53
Registration date : 28.06.2008

Star dust Empty
OdoslaťPredmet: Star dust   Star dust I_icon_minitimePi november 07, 2008 1:58 am

Tento film som videl nedávno tak môžem pridať nejaký ten komentár . No čo ja viem . Nič zase mega extra to nebolo ale pozerať sa to dalo . Niektoré veci boli fajn niektoré menej .
Návrat hore Goto down
Beth
pútnik
pútnik
Beth


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Bydlisko : Leukaristos
Registration date : 12.06.2008

Star dust Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star dust   Star dust I_icon_minitimePi november 07, 2008 5:58 pm

Mne sa ten film pacil... som si ho preto pozrela este druhykrat... Napad to bol rozhodne zaujimavy... a pacilo sa mi, ako nakoniec prisiel za viktoriou (tak sa volala, nie?) aa tiez ako sa "hviezda" rozziarila Smile
Návrat hore Goto down
Radian
bojovník
bojovník
Radian


Počet príspevkov : 53
Registration date : 28.06.2008

Star dust Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star dust   Star dust I_icon_minitimeSo november 08, 2008 1:21 am

Jo hej to bolo veľmi pekné, niekto by mohol povedať gýčový záver ale bolo to aj tak pekné . Smile
Návrat hore Goto down
Beth
pútnik
pútnik
Beth


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Bydlisko : Leukaristos
Registration date : 12.06.2008

Star dust Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star dust   Star dust I_icon_minitimeSo november 08, 2008 8:28 pm

Jj, fakt to moze niekomu pripadat gycove, ale... tazko dnes vymyslis nieco uplne originalne... to sa neda... uz tu bolo skoro vsetko Very Happy a happy endy su oblubene Smile a hlavne ziskove Very Happy
Návrat hore Goto down
Radian
bojovník
bojovník
Radian


Počet príspevkov : 53
Registration date : 28.06.2008

Star dust Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star dust   Star dust I_icon_minitimeNe november 09, 2008 3:20 am

Dá sa to ale je umenie ale máš pravdu je to sakra ťažké .
Návrat hore Goto down
Beth
pútnik
pútnik
Beth


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Bydlisko : Leukaristos
Registration date : 12.06.2008

Star dust Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star dust   Star dust I_icon_minitimeNe november 09, 2008 1:52 pm

som si raz citala recenziu na moj oblubeny film... bol hodnoteny ako dost slaby, pretoze... to bolo tam, namet bol odtial, taka podobna scena bol v tom filme... atd... a podla mna ten film bol uplne skvely (je sice pravda, ze tie spominane som nevidela, takze....)..
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

Star dust Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star dust   Star dust I_icon_minitimeNe november 09, 2008 1:57 pm

No mama to pozerala, ale ja nie.
Máme to na DVDčku, možno si pozrem ked sa nájde čas. Very Happy
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Sponsored content





Star dust Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star dust   Star dust I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Star dust
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Caranea :: Fantasy :: Filmy-
Prejdi na: