Caranea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Caranea

Fórum venované žánru fantasy
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Thief I, II, III

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Radian
bojovník
bojovník
Radian


Počet príspevkov : 53
Registration date : 28.06.2008

Thief I, II, III Empty
OdoslaťPredmet: Thief I, II, III   Thief I, II, III I_icon_minitimePi november 07, 2008 2:04 am

Tak založil tému. Lebo si to zaslúži Cez všetky dieli sa postupne rozširovala lore Keeperov a Hamrite.
Uprimne povedané strašne ma to fascinuje , to aká je ta cirkev tých kladivárov.
Technologický fanaticy, elektrina, para, mágia a temný stredovek to je proste polahoda.
Tretí diel to grafikou úplne vytuningoval, jemné pastelové otiene mesačného svitu presvitajúceho cez okná .
Absolútne geniálny hudobný podmaz . V katedrále kladivárou tlmené údery kladív o kov, chorály a modltiby
oslavujúce staviteľa a stroje a kov . A iné no proste super.
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

Thief I, II, III Empty
OdoslaťPredmet: Re: Thief I, II, III   Thief I, II, III I_icon_minitimeSt december 03, 2008 10:57 pm

No tu atmosferu mozem potvrdit, je to fakt na urovni. A aj dobra interpretacia zlodeja / zakradania / kradnutia atd...

Hral som Thief III, ma to aj bavilo ale nesla mi loadnut hra... ked som to instalol, hral som to niekolko hodin, na dalsi den zapol, Save nikde...
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Radian
bojovník
bojovník
Radian


Počet príspevkov : 53
Registration date : 28.06.2008

Thief I, II, III Empty
OdoslaťPredmet: Re: Thief I, II, III   Thief I, II, III I_icon_minitimeSt december 10, 2008 3:06 pm

Horox: No a to si ešte nedostal k upgradom. Ja som skončil niekde v polke uninstall a savy nikde . Suspect
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Thief I, II, III Empty
OdoslaťPredmet: Re: Thief I, II, III   Thief I, II, III I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Thief I, II, III
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Caranea :: Fantasy :: Hry-
Prejdi na: