Caranea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Caranea

Fórum venované žánru fantasy
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 ...::: Caranea :::...

Goto down 
+4
Potan
Beth
Morty
Horox
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Kara
pútnik
pútnik
Kara


Počet príspevkov : 21
Registration date : 28.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 7:28 pm

Dievča rezignovane pokrčilo plecami:
" Prepáčte, už som päť dní nespala, pre neustále vlkolačie útoky. Potrebujem nocľah a toto mesto bolo najbližšie.
Položila ruku na psiu hlavu a druhou si odhrnula plášť z ľavého pleca. Ukazala tak pevne kožene brnenie a hlboku ranu na ramene.
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 7:32 pm

Zranená? To na nás nezapôsobí... ale tak v poriadku, vysadni na mna, prevezieme ta do mesta. Pešo sa dostať už nedá.
Drak nastavil chrbát aby mohla žena nasadnúť.
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Kara
pútnik
pútnik
Kara


Počet príspevkov : 21
Registration date : 28.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 7:47 pm

Za mestskými hradbymi ju drak zložil a druhý práve položil na zem Chapa." Ďakujem."
Otočila sa k drakom chbtom , raz pískla na psa, znovu si nasadila kapucňu a stratila sa v dave ľudí, ktorí sa chystali do boja, to bolo očividné.

* * *

Pomalým krokom prechádzala ulicami, keď zbadala malú zastrčenú krčmu. " Perfektné miesto."
VRRR
" Vari nesúhlasiš?" spýtala sa pobavene a vošla dnu.
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 7:54 pm

Vlkolačia armáda na pochode smerom k mestu

O pár hodín vyrazili zbalili tábor pár jednoduchými kúzlami a vydali sa smerom k mestu. Na obzore už bolo vidieť Budovu Orbov a onedlho aj obrovské hradby mesta. Tu sme, moji milí ľudia. Pripravte sa na krutú porážku.


Veľký Portál

Rethor sa jej snažil čítať myšlienky ale bolo to ťažké. Nakoniec sa nedozvedel celkovo nič.
Onedlho začala čarovať kúzlo. Dvadsať mágov rozmiestnených po obrovskej miestnosti ked bol portál začalo tiež. Desať z nich usmernovalo Shalaeline kúzlo do stredu portálu, a desať daľších vytváralo vdaka kúzlu portál. Cez miestnosť zableskovali kúzla a od Shalaeliných rúk smeroval dlhý modrý lúč do stredu portálu. Zboku sa nanho napojilo dvadsať daľších lúčov. Shalaelino kúzlo to posilnilo a lúč zhrubol o dva metre. Portál začal vibrovať, ako aj celá budova. Na okrajoch portálu sa začali zjavovať akési paprsky.
Po polhodine sa utvoril vchod do portálu - obrovská modrá masa. Dvadsať mágov padlo od vyčerpania na zem. Ihned ich posilnili nebeskí mágovia.


Dedina nedaľeko Fon-Du-Lacu

Vrátiť? Dobre, paladin Potan, dakujem za informáciu ale teraz by ste sa mali vy vrátiť do mesta a oznámiť Ethryonovi že som v poriadku a prídem. Je to tu nebezpečné, cítim že vlkolaci už sú blízko. Hned vás dobehnem...


Zastrčená krčma

Hej ty, ženská, pod sem.
Mám tu pre teba niečo, pod za mnou.
zozadu zašepkal akýsi podozrivý muž v kapucni. Sedel pri stole a popíjal lokálne tekutiny.
Uvidíš, že neoľutuješ.
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Kara
pútnik
pútnik
Kara


Počet príspevkov : 21
Registration date : 28.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 8:23 pm

Zastrčená krčma

Kto ste? A prečo ma obťažujete? zasyčala, no aj tak sa postavila.
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 8:28 pm

To je jedno kdo som, ale vyzeráš ako zdatná bojovníčka, takže nebudem obťažovať ked vás to nezaujíma...
Chlapík v kapucni si opať sadol na stoličku a pokračoval v popíjaní. Na opasku sa mu zaleskol meč.
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Kara
pútnik
pútnik
Kara


Počet príspevkov : 21
Registration date : 28.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 8:40 pm

"Myslím, že sa zahráme"povedala potichu, presadla si a zapichla do stredu stola dýku.
"Vy máte meč, aj ja mám meč, ak by sa strhla náhodou bitka, mohli by ste odtiaľto vijsť iba ak v zápalkovej škatuľke," vydala zvuk ale len o niečo hlasnejší ako ticho.
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 8:45 pm

Zahráme? čo máš na mysli? zvedavo sa opýtal.
A neboj, verím v tvoje schopnosti ale taká istá si nebud... , uškrnul sa.
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Kara
pútnik
pútnik
Kara


Počet príspevkov : 21
Registration date : 28.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 8:48 pm

Zasmiala sa a natiahla ruku k dýke. Zovrela rukoväť a začala čepeľou zabodavať okolo svojich prstov, šialenou rýchlosťou.
" Hrate hazardné hry?"
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 8:54 pm

Chlapík sa ľahostajne zahľadel na jej ruku a pozoroval dýku.
Hmph, hazardné hry... možno hrám, ale nie také kde ide o svoje zdravie.
Zarobil som si pekný balík na najznámejšej kartovej hre v krajine, som majster, nikdo ma nevie poraziť. víťazoslávne zahlásil muž.
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Kara
pútnik
pútnik
Kara


Počet príspevkov : 21
Registration date : 28.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 9:00 pm

"Veríte si. Ja hoci nie som dobrý hráč, možeme si zahrať partičku a vy mi vyložíte svoj návrh," nebola to žiadosť, ale dobre formulovaný rozkaz.
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 9:07 pm

Výborne.
Pošepkal pár slov, prešiel rukou po stole a objavili sa tam karty a ostatné veci k hre.
Kapucnu mal stále na hlave. Aj v temnote kapucni bolo ale vidieť, ako muž žmurkol okom niekde za ženou s ktorou hral.
Tak, vyberte si balík na začiatok, a môžme hrať.
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Kara
pútnik
pútnik
Kara


Počet príspevkov : 21
Registration date : 28.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeNe júl 20, 2008 9:13 pm

Vybrala si jeden balík, premiešala ho. "Môžeme začať, ale ak budete podvádzať, ja to zistím."
Kývla na barmana, ktorý k nej pristúpil a niečo mu pošepkala. On prikývol a odišiel.
Návrat hore Goto down
Potan
pútnik
pútnik
Potan


Počet príspevkov : 15
Registration date : 23.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimePo júl 21, 2008 7:03 pm

Nějaká vesnice nedaleko Fon-Du-Lacu
"Rozkazy sice zněly dopravyt vás do města ale
a kouknu po mrtvolách okolo
se o sebe asi dokážete postarat sám no.
No tak mi asi pojedeme."

a kouknu na Gerharta
"Na mně nekoukeuj, já stim problém nemám, rád se odsud co nejrychlejc dostanu."
"No tak vyražme tedy.
Hijé."

a pobídl sem koně k klusu směrem k městu.
Návrat hore Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeUt júl 22, 2008 6:19 pm

Astar sa onedlho tiež vrátil do mesta.
Rýchlo bežal za Ethryonom. Ked ho Ethryon spozoroval, vydýchol si.
No dakujem Kahirovi že tu si. Kebyže prídeš o niečo neskôr, do mesta by si sa už tak ľahko nedostal, vlkolaci sú pár kilometrov pred mestom. oznámil Astarovi.
Stiahli ste do mesta všetkých zvedov? Všetko pripravené? vyzvedal.
áno, brány mesta sú nadobro zapečatené. mágovia na ne už vrhli potrebné ochranné kúzla.
Výborne... takže teraz už stačí len čakať na úder. Lesstar došiel so svojou armádou?
Ethryon si dal niekoho zavolať. Vystúpil pred nimi statný arqon vo vznešenom brnení. Najvyšší Vodca arqonov a generál arqonskej armády.
Vítame vás tu, Lesstar. Sme vdační za posily. Iste nám pomôžu proti tomu zlu.
Dakujem za privítanie, moja armáda je už na svojich postoch.
Prišili aj dva orkské významné klany a niekoľko tisícok elfov. Astar ale už poznal dopredu výsledok tohto boja... aj ked si nebol istý.


Zastrčená krčma

Takže mám pre teba návrh. Ktorý ale nemôžme prebrať tu. Je tu... veľa zvedavých uší. čo tak ísť do pivnice tejto krčmy, tam to môžme prebrať bezpečne...?, v temnote kapucni sa jeho ústa nebadane roztiahli do úsmevu.
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Kara
pútnik
pútnik
Kara


Počet príspevkov : 21
Registration date : 28.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeUt júl 22, 2008 9:23 pm

Zastrčená krčma

" Práve ste ma urazili a kebyže som muž, môžem požadovať Boží súd. Nanešťastie ani ako vysokopostavenej žene mi toto právo nepatrí.
Ďalej k vášmu návrhu zísť do pivnice... Kde mám záruku, že sa mi nepokúsite nejakým spôsobom ublížiť?"
chvíľku sa mohlo zdať akoby
celé jej oči boli čirne, no možno to spôsobilo to prekliate mihotavé svetlo sviečky. Bola unavená, niekoľko dní nespala. Aj keby bol muž slabý
/ o čom úprimne pochybovala/ nemala dosť síl na súboj s mečom. Buďme realisti, stratila priveľa krvi a spôsob akým by sa mohla rýchlo zota-
viť sa jej z celej duše bridil. Prešla si jazykom po zuboch a keď sa uistila, že sú v poriadku, trochu sa uvolnila.

Zo zamyslenia ju vytrhol krčmár, ktorý jej s odporom podal drevený korbeľ. Vzala si ho a priložila k ústam... Ten zápach bol skoro neznesiteľný,
hici normálny človek by si to nepovšimol. Zdvyhol sa jej žalúdok.
"Kde sme to skončili?" spýtala sa trochu roztržite, skoro sa to až nepodobalo na tú mladú arogantnú a energickú ženu a pred pár seknd.
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeUt júl 22, 2008 9:48 pm

Záruku? Mám dobré informácie. A je len a len na vás či pôjdete. Hádam vyzerám že vám chcem ublížiť ked na vás nenalieham aby ste išli?
žena sa na chvíľu zamyslela. Prišiel krčmár a podal jej korbeľ.
Tak?
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Kara
pútnik
pútnik
Kara


Počet príspevkov : 21
Registration date : 28.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeUt júl 22, 2008 9:58 pm

Zastrčená krčma

Tak? spýtal sa muž.
Neodpovedala, leč pritiskla si s nechuťou korbeť k perám a vypila všetok jeho obsah a potom si olízla pery.
Vyzerala, že bude zvracať, ale preniesla sa cez to. Keby bolo možné vidieť jej rameno s nedávnou ranou, teraz
tam nemala ani škrabanec. Hneď je to lepšie, ale to ma nadlho neudrží. Ak by došlo k bitke , aspoň chvíľku sa
vytrvám.

Pre moju zvedavosť... postavila sa a pískla. Karty položila na stôl.
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeUt júl 22, 2008 10:07 pm

Prešiel rukou nad stolom a karty razom zmizli.
Ked sa jej pes priblížil k mužovi začal sa čudne správať a skučať.
čo porába to psisko? zasipel muž.
Zišli dole do pivnice. Muž napevno zamkol a na dvierka v podlahe začaroval splývajúce kúzlo. Daľším kúzlom pritiahol nad dvierka stolík. Teraz boli dokonale skryté.
Muž rozsvietil malý ohník v temnote.
Môžem sa najprv spýtať na váš názor na vlkolakov?
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Kara
pútnik
pútnik
Kara


Počet príspevkov : 21
Registration date : 28.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeSt júl 23, 2008 5:47 pm

Zastrčená krčma

Karty zmizli a ona sa na to pozrela iba s povitiahnutým obočím.
Mám z toho zlý pocit.
Pozrela sa na skučiaceho psa : Aj ja, ale ukľudni sa.
Nemám potuchy, dodala smerom k mužovi.
Keď schádzala dole schodmi do pivnice, obzrela sa a videla ako cudzinec nebadane pohol rukou a pocítila pohyb vo vzduchu, ktorý akoby sa na sekundu sfarbil zvláštnou nedefinovateľnou
farbou, farbou mágie.
Mágia.Veľký pes zavetril a vyceril zuby.
Predstavuje nebezpečenstvo?
Áno.
Teba som sa nepýtala a už som ti vysvetľovala, že sa mi nepáči, keď mi lezieš do hlavy.
Si tvrdohlavá ako mulica.
Čubčí syn.
Čo? Aha, moj názor na vlkolakov? Je to špinavá zberba, ale do ľudských záležitostí sa nemiešam, pokým sa ma to osobne netýka. Je pravda, že v posledných dňoch boli dotieraví.
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeSt júl 23, 2008 5:57 pm

Hmm... vyzerá že ste dobrá bojovníčka. zamyslel sa muž.
Mohla by byť dobrá...
Verbujeme bojovníkov do arény, tu v meste, na druhej strane mesta, pár kilometrov odtiaľto.
Je to čisto legálne, máme povolenie. A nebojuje sa život na smrť. Pred pár dňami som stratil môjho bojovníka pri... tragickej nehode. pri tejto vete sa zamyslel. Tak hľadám náhradníka, a ty vyzeráš byť vo forme. Samozrejme bojovníci dostávajú ubytovanie a stravu zadarmo. dopovedal muž.
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Kara
pútnik
pútnik
Kara


Počet príspevkov : 21
Registration date : 28.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeSt júl 23, 2008 6:25 pm

Pivnica

Každučký sval v jej tele sa napol na prasknutie. Puls sa je zrýchlil a vo vzduchu bolo takmer badateľné napätie.
Bojujem iba keď musím hlas sa jej chvel.
Naozaj sa mi to nepozáva.Tiché zavrčanie.
Takže váš bojovník zahynul pri tragickej nehode? Radšej mi povedzte pravdu, hlas mala tichý a chladný ako ľad.
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeSt júl 23, 2008 6:41 pm

Ste... nervózna. zašepkal muž.
Myslím že tam nejde len o boj... a môj bojovník?
...
On... nejaký neznámy muž odčaroval ochranné kúzla arény, takže bojovníci bojovali naostro, ani o tom nevedeli. Jeho protivník si myslel že sa nič nestane... a sekol... no a zabil ho. Doteraz sme ho nenašli.
oznamoval muž smutne.
Tak čo hovoríte na moju ponuku?
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Kara
pútnik
pútnik
Kara


Počet príspevkov : 21
Registration date : 28.06.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeSt júl 23, 2008 6:55 pm

Privrela oči. V hlave počula ako jej vrie krv. V čeľustiach pocítila bolesť.
NIE, teraz nie.
Či som nervózna? zvýšila hlas, a rukou chytila muža za hrdlo a pritlačila ho ku stene. Stisk zosilnel.
Na krku muža sa objavili šarlátové kvapky, kde sa mu zaryla nechtami pod kožu.
Návrat hore Goto down
Horox
Admin
Horox


Počet príspevkov : 154
Age : 31
Bydlisko : Fon-Du-Lac
Hobby/Job : Paladin
Registration date : 08.05.2008

...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitimeSt júl 23, 2008 7:04 pm

Muž sa kruto zasmial.
A či budete ničiť toto bezduché a nevinné telo?
Výbuch energie z muža ta odhodil na druhú stranu miestnosti.
Mužov hrudník sa nadvihol, skrútil a odrazu z neho vyšiel akýsi duch. Surssiss!
Te-erazz vii-díšš mo-ju prav-úú podoóbu. a zákerne sa zasmial.
Kúzlom zapečatil dvere. Jediný únik bol zaterasený.
To-tto... ľudsské tell-lo už nebu-ddem potre-bovaťť. povedal pričom slovo ,,ľudské'' povedal s odporom a jeho telo pohltilo mŕtvolu.
čo spravís teraz dievčinka?
Jednoduchým kúzlom vytvoril portál v strede miestnosti.
Pôjdeš so mnou!
čierne chápadlá vystrelil smerom k žene.
Návrat hore Goto down
https://caranea.slovakforum.net
Sponsored content





...::: Caranea :::... - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...::: Caranea :::...   ...::: Caranea :::... - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
...::: Caranea :::...
Návrat hore 
Strana 3 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Caranea :: RP Hra :: Hra-
Prejdi na: